Cena zlata v korunách


Aktuální cena zlata v korunách za gram je: 1416.28 Kč/gram. Níže můžete pozorovat její vývoj v několika grafech podle různých časových období. Nejkratší je 72 hodin a nejdelší je prozatím 4 roky. Všechny generované grafy ukazují cenu v českých jednotkách.


 


Cena zlata v korunách

 

 

Vývoj ceny zlata v korunách v grafech

 

 

Cena zlata v korunách za poslední 3 dny Aktuální poměr ceny zlata a stříbra Cena zlata a stříbra v jednom grafu v korunách Aktuální cena zlata v korunách za poslední týden Cena zlata v korunách za poslední měsíc Cena zlata v korunách za poslední rokCena zlata v korunách 2 roky Cena zlata v Kč 4 roky Cena zlata v Kč 8 let

 

 

 

Cena zlata v korunách za různá období

Obchodníci často s oblibou uvádění vývoj ceny zlata v gramech a korunách za poslední období. Cena je ale potřeba sledovat dlouhodobě. Často se totiž stane, že ve svých standardních ročních výkyvech klesá i několik týdnů a právě v momentě, kdy se cena zlata odráží ode dna se zveřejňují zprávy o několikaprocentních zhodnoceních za poslední krátké období.

 

 

Kdy nakupovat zlato

Zlato je ale dobré nakupovat v období, kdy mimořádně pokleslo a ne v období zázračných růstů. Lze pak totiž očekávat opětovný pokles nejen v korunách a oslabení celkové investice.

Cena zlata v korunách v diskuzi

Více o tom, jak nakupovat a prodávat naleznete v diskusním fóru ZlatoForum.cz

Cena zlata


© Aktuální cena zlata dnes

Kontaktinfo@aktualnicenazlata.eu

Facebook

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace    

TOPlist